لباس ها و رختخواب ها از گوشه ي اتاق هاي قديمي امروزه به كمدهاي شيك و مقاوم منتقل شده اند. بعضي از خانه ها ممكن است فاقد كمد ديواري باشند ولي فضايي را جهت تعبيه كمد لباس در نظر گرفته باشند ، در اين صورت مي توانيد با اندازه گيري فضا ، به يك طراح مراجعه كرده و كمد لباس مناسب با فضاي خود را با بهترين ظاهر طراحي و اجرا نماييد. مزيت اين روش اين است كه طرح و رنگ كمد لباس مي تواند كاملا هماهنگ با سليقه شما و دكوراسيون منزلتان باشد. مي توانيد از توليد كننده بخواهيد تا فضايي در كمد لباس براي كفش ها و كيف هاي شما طراحي كند و يا روي درب كمد لباس آينه ايي تعبيه كنيد.

درب كمد لباس مي تواند به صورت لولايي و يا ريلي طراحي شود. كه انتخاب هركدام از اين انواع بستگي به فضاي اتاق شما دارد. كمد لباس با درب لولايي احتياج به فضايي بيشتري دارد ولي كمد لباس با درب ريلي احتياج به فضاي اضافه ندارد و قابل قرار دادن در كنار تخت و فضاهاي كوچك است.همچنين كمد لباس ريلي به دليل استفاده از ريل طول عمر بالاتري نسبت به مدل لولايي دارد. علاوه بر طبقه بندي در كمد لباس مي توانيد چند كشو در قسمت هاي مختلف كمد لباس تعبيه كنيد. كمد لباس علاوه بر تنوع در جنس و طرح داراي رنگ هاي متنوعي نيز مي باشد كه بنابر سليقه ي شخص و رنگ بندي كلي منزل مي تواند انتخاب مي شود. يكي ديگر از دلايل محبوب بودن كمد لباس اين است كه بر عكس كمد ديواري، پس از جابجايي مي توانيد كمد را به مكان جديد منتقل نماييد.

فروشگاه بهسازان چوب از توليد كنندگان بنام در زمينه ي توليد و پخش انواع كمد لباس لولايي و ريلي مي باشد. جهت مشاهده ي محصولات به سايت فروشگاه مراجعه نماييد.